Menu
Your Cart

İkeaa

Başlıktaki entegre depolama ile her şey el altında tutulur.Yatağın altına saklanmış 4 büyük çekmece, battaniyeler, yastıklar ve nevresimler için ideal olan hoş bir depolama alanı gizler.Lambaların ve şarj aletlerinin kablolarını, başlığın üstündeki deliklerden geçirerek gizleyin.Yüksek başlık sayesi..
17.598,90TL
BRIMNES karyola, birkaç yerde gizli saklama alanına sahiptir - küçük bir alanda yaşıyorsanız mükemmel.Başlıktaki entegre depolama ile her şey elinizin altında tutulur. Yatağın altında düzgünce gizlenmiş, yorgan, yastık ve nevresimleri saklamak için 4 büyük çekmece vardır.3 çekmeceli BRIMNES şifonyer..
28.376,70TL
Kompakt tasarım dar alanlar veya alçak tavanlar için mükemmeldir. Böylece mevcut alanınızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.Dayanıklı sert çam ağacı, her bir parçaya benzersiz bir görünüm kazandıran damar, renk ve dokuda doğal varyasyonlara sahiptir.İşlenmemiş ahşaba yağ, balmumu veya cila uygul..
4.828,85TL
KALBÅDEN kapak, evinizi sıcak ve rahat hissettiren modern ve canlı bir ifadeye sahiptir. Ve beğendiğiniz kulp ve topuzlarla son rötuşu yapabilirsiniz.Pürüzsüz yüzey, görünümü tamamlayan uyumlu kenar bantları ile çerçevelenmiştir.PLATSA depolama kombinasyonlarını, iskeletler, kapaklar, ayaklar veya a..
13.618,00TL
MALM karyola, her tarafı aynı derecede güzel olan temiz bir tasarıma sahiptir - yatağı bağımsız olarak veya başlık ile duvara yaslayın.Ekstra yatak takımları için yer gerekiyorsa, yatağın altına MALM depolama kutularını ekleyin.MALM 2 çekmeceli şifonyer, mükemmeldir ve yatağınızın yanında size bol m..
22.435,60TL
Alçak yüksekliği sayesinde bu karyola çerçevesi, pencerelerin veya eğimli tavanların altında kullanılabilmesi için iyi bir seçimdir.Bu ürünün tasarımı, gelenekselden moderne, birçok stille iyi bir şekilde kombine edilebilir.Saklama kutuları için yatağın altında bol miktarda yer vardır - ekstra yorga..
9.678,90TL
Karyolanın altında bulunan 4 adet geniş çekmece, alanınızı en iyi şekilde kullanmanızı sağlar. Fazla olan yorganları, yastıkları ve nevresim takımlarını veya giysilerinizi depolamak için harikadırlar.Çekmeceler, ürüne entegre yumuşak kapanış fonksiyonu sayesinde sessiz ve yumuşak bir şekilde kapanır..
28.378,90TL
Ahşap kaplama, rengi ve dokusundaki benzersiz değişiklikleri sayesinde masif ahşap ile aynı görünüm, his ve güzelliği verir.Bu çok yönlü karyola çerçevesi, seçtiğiniz yatak odası mobilyaları ve tekstiller ile harika görünecek.Yüksek karyola başlığı sayesinde yatağınızda rahatça oturabilirsiniz - sad..
8.468,90TL
Başlık ve ayaklardaki pirinç renkli detaylar bu klasik yatağa karakter verir.Toz kaplama çelik çerçeve güçlü, sağlam ve bakımı kolaydır.Yüksek karyola başlığı sayesinde yatağınızda rahatça oturabilirsiniz - sadece bazı yastıkları arkanıza alın ve kitap okumak ya da TV izlemek için rahat bir yeriniz ..
11.658,90TL
Bu klasik karyola, seçtiğiniz yatak odası mobilyaları ve tekstil ürünleri ile harika görünecektir. Görünümü, SONGESAND serisinden diğer ürünlerle bile tamamlayabilirsiniz.SONGESAND yatak altı saklama kutuları ekleyebilirsiniz. Ekstra yorgan ve yastık saklamak için mükemmeldir.Karyolanın altını temiz..
10.558,90TL
İşlenmemiş ahşaba yağ, balmumu veya cila uygularsanız dayanıklılığını artırırsınız aynı zamanda temizliği de kolaylaşır.Dayanıklı sert çam ağacı, her bir parçaya benzersiz bir görünüm kazandıran damar, renk ve dokuda doğal varyasyonlara sahiptir.Saklama kutuları için yatağın altında bol miktarda yer..
6.818,90TL
MALM karyola, her tarafı aynı derecede güzel olan temiz bir tasarıma sahiptir - yatağı bağımsız olarak veya başlık ile duvara yaslayın.Ekstra yatak takımları için yer gerekiyorsa, yatağın altına MALM depolama kutularını ekleyin.MALM 2 çekmeceli şifonyer, mükemmeldir ve yatağınızın yanında size bol m..
24.085,60TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22404 (1867 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik İlkeleri.