Menu
Your Cart

Duchess Ultra Care 3'lü Set

Duchess Ultra Care 3'lü Set
Duchess Ultra Care 3'lü Set
Duchess Ultra Care 3'lü Set
Yeni
Duchess Ultra Care 3'lü Set
Duchess Ultra Care 3'lü Set
Duchess Ultra Care 3'lü Set
Duchess Ultra Care 3'lü Set
21.675,00TL
Vergiler Hariç: 21.675,00TL

Mevcut Seçenekler:

atak Baza Başlık

 • Yüksek Ayak Avantajı
 • Geniş ve Kullanışlı İç Hacim
 • Geniş Kumaş ve Renk Seçeneği
 • Duchess Ultra Care Yatak; Duchess Ultra Care Yatak, özel konfor pedi ve Purotex Teknolojisine sahip kumaşı, vücut ile temas ettiği süre boyunca aktif kalan probiyotikler sayesinde hijyenik bir yatak yüzeyi sağlar ve sağlıklı bir uyku ortamı yaratır. Özel kumaşının sahip olduğu, vücut ile temas ettiği süre boyunca aktif kalan Purotex Teknolojisi'nde yer alan doğal probiyotikler, yatak yüzeyini alerjen ve bakterilere karşı korur ve sağlıklı bir uyku ortamı yaratır. Çevreye duyarlı süreçlerle sürdürülebilirlik gözetilen ağaç kaynaklarından elde edilen ve üstün nem yönetimine sahip Tencel Teknolojisi ile vücut sıcaklığını dengeleyerek kesintisiz bir uyku deneyimi sunar.
  Birbirinden ayrı hareket edebilen paket yay sistemi sayesinde farklı vücut tiplerine uygun, en doğru omurga desteği sunan Duchess Ultra Care Yatak, sadece Yataş'a özel güçlendirilmiş kenar destek yayları sayesinde formunu yıllarca korur. Eşlerin birbirlerinin dönüş hareketlerinden rahatsız olmasını önleyen Free Zone Teknolojisi ile özellikle çiftler için en uygun ve konforlu uyku ortamını yaratır.

  Yay Garanti Süresi: 10 Yıl
  Dolgu Garanti Süresi: 4 Yıl
  Yatak Yüksekliği: 32 cm

  Botanic Başlıklı Baza; Detaylarda zenginleşen modern tarzıyla öne çıkan Botanic Başlıklı Baza, şık estetiği ve hayatı kolaylaştıran fonksiyonel özellikleri ile çağdaş tasarım çizgisini yatak odalarına taşıyor. Tasarımı ile uyumlu komodin ve puf tamamlayıcılarıyla zengin bir görselliğe sahip Botanic Başlıklı Baza, çok yönlü ve işlevsel bir set oluşturma imkanı sunuyor. Geniş iç hacmiyle kullanışlı depolama alanları yaratırken, yüksek ayak yapısı ile temizlik kolaylığı sağlıyor. Keten, kadife, deri ve dokuma kumaş alternatifleri ile güçlü bir estetik duruş sergileyen Botanic Başlıklı Baza, yatak odalarını göz alıcı bir biçimde dönüştürüyor.

  Etiketler: yataş , idaş , yatak , baza , başlık
  Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik İlkeleri.